Уряд Нової Зеландії вирішив значно зменшити кількість тютюнових магазинів, а також заборонити продавати цигарки всім, хто народився після 2008 року.

Після того, як новий закон набере чинності, всім хто народився після 2008 року, протягом усього життя буде заборонено купувати цигарки. У Новій Зеландії також скоротять кількість магазинів, які зможуть продавати тютюнову продукцію — приблизно з 8 тисяч до менше ніж 500 точок, передає BBC.

Цигарки
dtkt.ua

Місцева влада вважає, що це ефективний спосіб боротьби з курінням. Це може що дозволити зробити Нову Зеландію першою країною, яка повністю позбавиться тютюнової продукції.
Закон набере чинності вже цього року, однак вікові обмеження настануть у 2023-му. Також влада хоче знизити легальну кількість нікотину в тютюнових виробах до "дуже низького рівня".

цигарки

Варто зазначити, що цей закон не буде поширюватиметься на вейпи. Зазначається, що у Новій Зеландії курять близько 13% жителів — це на 5% менше, ніж десятиліття тому. Країна хоче зменшити цей показник до 5% до 2025 року.
Нагадаємо, смалите цигарки - готуйтеся платити: українцям назвали причини постійного зростання цін на тютюн. Жителям України повідомили, про те, що ціни на тютюнові вироби в черговий раз підвищаться
Раніше Знай писав, 823 долари на рік: українцям розповіли, як шкідлива звичка позбавляє їх 15% доходу, ціни на сигарети у світі. В Україні знову подорожчають сигарети
Також Знай повідомляв, в Україні рекордно підскочить ціна на цигарки: скільки курцям доведеться викласти за пачку. В Україні різко підскочать ціни на цигарки

Популярні новини зараз

Перемогу Україні забезпечать жінки: екстрасенс Макс Гордєєв розповів про контрнаступ ЗСУ на росію і смерть путіна

Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"

Улюбленець мільйонів дівчат Гаррі Стайлз показав свою любов до України на весь світ: "Це наш прапор"

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну"

Показати ще