Українська армія встановила рекорд в ефективності використання протитанкових комплексів Javelin.
Про це в Телеграм повідомив "УНІАН" з посиланням на Пентагон.
Так, стало відомо, що українська армія найбільш ефективно використовує протитанкові комплекси Javelin. Вже навіть встановлено рекорд, з 112 пострілів було 100 точних влучень у ціль.
"Українська армія встановила рекорд в ефективності використання протитанкових комплексів Javelin. На 112 пострілів – 100 точних влучень у ціль", — сказано в повідомленні.
Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки
Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів
Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови
Варто відзначити, що Javelin - це Британський переносний зенітно-ракетний комплекс, призначений для ураження вертольотів, літаків противника та інших засобів повітряного нападу, що здійснюють польоти на малих і гранично малих висотах.
Може бути використаний для знищення наземних цілей на дальностях до 3 кілометрів. Перша партія Javelin була виготовлена в 1984 році.
Раніше Знай писав, російські окупанти зламали сторінку глави ДПСУ в фейсбук і поширили фейк про вбивство прикордонників: "війна триває"
Також Знай повідомляв, воїни ЗСУ розбили ворога на Харківщині та ліквідували ще одного командира російської армії.Генштаб ЗСУ опублікував оперативну інформацію про російське вторгнення