Мега-провал в залі Ради і SOS від нардепів: українців попередили про нову "військову" загрозу
Гучним "дзвіночком" для занепокоєння стала свіжа заява верховного представника ЄС із зовнішньої політики і безпеки Жозепа Бореля про ідею створення незалежних від НАТО збройних сил Європи.
На думку нардепів, це значно послабить можливості цивілізованого світу реагувати на агресію Росії проти України.
Анастасія Приходько підписала "вирок" чоловікові в день вінчання: "Забув!"
Пенсіонери втратять надбавки: кого торкнеться у першу чергу
У Дніпрі підлітки два дні громили "Varus" та штурмували ТРЦ під російський реп із матами: "Жалюгідне видовище"
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Приходько поскаржилася своїй аудиторії на чоловіка, який забув про річницю вінчання.
"Підступність диявола полягає в тому, що він переконав людей в тому, що його не існує. Не те щоб я сильно підступна, але я сьогодні мовчу, я ходжу і саме мовчу, я йому нічого не кажу. А він ходить, як ніби у нас нічого не сталося, як ніби сьогодні не 8 вересня, як ніби два роки тому ти не обіцяв десь там жити зі мною до місяця", -розповіла вона.
У Донецькій області будинок в якому знаходилися діти, загорівся близько півночі, в той момент батьків вдома не було. За словами мами сімох дітей вона разом з чоловіком поїхали в аптеку за дитячим харчуванням, але не встигли вони виїхати за село, як подзвонила старша дочка і повідомила, що будинок охопило полум'я.
"Горів коридор, я швидко відчинила вікно, вибила сітку і першу дитину викинула у вікно і посадила на диван. Потім бужу інших, кажу Дещиць, ми горимо. Він почав бігти в коридор, а я кажу, ні зайчик, вибігай через вікно. Я його викинула також через вікно і потім пішли вже маленькі дітки", -розповіла 16-річна Анна Столярук.
Розлюченого нардепа Іллю Киву попросили не матюкатися, але марно: "Хочеш бл* помудрувати?"
Ілля Ківа, перебуваючи посеред групи людей, "натхненно" і у властивій йому манері сперечається з іншим чоловіком. Як виявилося Іллю Ківу попросили не матюкатися, оскільки він народний депутат і публічна особистість. Проте, таке прохання викликало у Іллі Ківі неабияке обурення.
"Нічого страшного. Я в першу чергу чоловік! Слухай, прошу вибачення, ти хочеш бл* помудрувати? ", - каже Ілля Ківа своєму опонентові.
Пасажири поїзда Київ - Одеса поскаржилися на жахливий стан постільної білизни в купе.
До публікації прикріпили кілька фотографій на яких можна помітити ту саму білизну у вагоні, яка знаходиться в страшному стані. Звичайно, заперечувати те, що білизна була випрана - неможливо. Однак чітко видно, що на білому простирадлі просочилися великі плями іржавого кольору.