Українські туристи заявили, що курортне місто захопили полчища комарів.
Над курортом в Бердянську, в Запорізькій області, з'явилася дивна хмара. За словами відпочиваючих, це зовсім не нешкідлива хмаринка, а справжня атака нещадних комарів - величезна кількість комах зібралися в рій в небі, тим самим утворивши гіганські потоки. Відео розмістили у соцмережі Facebook міської спільноти "Новини Бердянська".
"Автор відео запевняє, що сірі хмари - це скупчення комарів, які вітер несе над територією курорту в Бердянську", - написали в публікації.
У коментарях під опублікованим роликом думки людей розійшлися. Деякі заявили, що відео змонтували і навідріз заперечували факт "комариних хмар". Інші ж стверджували, що самі стали свідками подібного явища.
"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей
Не вкладетеся у строки – мобілізують: чоловіки з відстрочками отримали попередження
Світло можуть вимикати менше: кожного благають посприяти
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Варто нагадати, що цього літа відпочинок неабияк зіпсували і інші природні "сюрпризи". Туристи також скаржилися на навали медуз і водоростей на українських курортах. Морських жителів вивозили з пляжів екскаваторами, а у воду неможливо було зайти.
Раніше ми писали про те, що Єгипет забракував українські covid-сертифікати: даремно вакцинувалися
Нагадаємо, українцям показали реальний стан злітно-посадкових смуг в аеропортах: на свій страх і ризик
Як повідомляв Знай.uа, курортний сезон триває: в Україну за "сонечком" кинулися поляки і французи
Також портал Знай.uа писав, що пляжі Криму вкрилися тоннами медуз - не краще, ніж у Кирилівці