Молода дівчина Варя Кучук розповіла про сексуальне насилля над нею в 4 роки. За словами оповідачки, насильником був родич - чоловік сестри її бабусі.

Молода дівчина поділилася своєю історією про те, як її з 4 років ґвалтував родич. У розмові вона розповіла про те, як все почалося, про реакцію мами та тітки й про наслідки дитячої травми. Дівчина вважає, що проблему треба робити видимою, говорити про це, щоб подолати її.

За словами дівчини, вона довіряла родичу і не могла й уявити, що хтось з дорослих може чинити щось неправильно. З 4 років він брав її за руку і водив у свій дім, зачиняючись з дитиною у маленькій кімнатці. Так тривало до 7 років.

Варя Кучук, кадр з відео

Варя Кучук розповідає, що їй було соромно через те, що з нею відбувалося і вона не могла нікому розповісти. Тим більше спершу все було дуже схоже на якусь гру, за словами дівчини.

Популярні новини зараз

Глава ВМС Німеччини заявив, що Україна не зможе повернути Крим: "Пішов і ніколи не повернеться"

Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт може потрапити до в'язниці на 4 роки: вже був у суді

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

А розкрилося все у день, коли гвалтівник намагався завести за руку у дім її 4-річного кузена. Саме цей момент побачила тітка і зупинила його. Крім того, доросла жінка також пригадала подібні моменти зі свого дитинства.

Варя Кучук, кадр з відео

На жаль, дізнавшись про ситуацію, мама дівчинки фактично нічого не зробила, пояснивши свою бездіяльність тим, що "це ж член нашої сім'ї". Варя зізнається, що тоді дуже хотіла почути від мами, що це більше ніколи не повториться і насильник понесе відповідальність.

Крім того, дуже важливо дитину запевнити у тому, що вона ні в чому не винна. Тому що діти схильні саме так трактувати подібні ситуації. "Ні, з тобою все добре, це що трапилося жахливо і ми розберемося з цим", - саме ці слова вона найбільше хотіла почути.

Нагадаємо, українці обурені холодом у садочках, діти мерзнуть "на бурульку": "Простіше відправити на дистанційку, ніж платити за газ". У дитячому садочку батькам малюків запропонували принести у навчальний заклад обігрівач

Як повідомляв портал "Знай.ua", МОЗ розширило список професій для обов'язкової вакцинації: кому доведеться щепитися від covid. Міністерство охорони здоров'я України вирішило розширити список професій, працівники яких підлягатимуть обов'язковій вакцинації від коронавірусу

Також "Знай.ua" писав, обурений батько показав "голодний" обід для школярів - окраєць хліба і прозорий супчик: "Їм не соромно". Батько учня поскаржився на "ситні" обіди, які отримують діти у шкільних їдальнях.