Україна на новорічно-різдвяні свята, скоріш за все, перебуватиме у "червоній" карантинній зоні, адже зараз спостерігається серйозне погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус.

Епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк зазначила, що нині ситуація з коронавірусом погіршується і ми це бачимо в загальній статистиці.

Саме тому вона передбачає, що на новорічно-різдвяні свята Україна перебуватиме у "червоній" зоні й, відповідно, діятимуть всі її обмеження. Про це фахівчиня сказала в ексклюзивному коментарі ТСН.

Карантин в Україні, кадр з відео

"Ми поки що бачимо серйозне погіршення ситуації. Тому, я думаю, що до новорічних свят це може не вирішитися. Тобто, найімовірніше, ми будемо якраз в "червоній" зоні на свята", - висловилася епідеміологиня. Катерина Сояк

Популярні новини зараз

"Злизали" у СРСР: експерт розповів, як американці "вкрали" ідею Запорожця для BMW і Lloyd Arabella

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Фахівчиня додала, що вже у жовтні в Україні фіксується значне навантаження на медичну систему, зокрема, через новий штам "Дельта", який виявився більш контагіозним.

"Хоча, здавалося б, система охорони здоров'я повинна була підготуватися до другої хвилі, має бути легше. Але, на жаль, ми маємо те, що маємо. Ситуація сьогодні погіршується. Можливо, це пов'язано з тим, що це більш агресивний штам", - зауважила Катерина Сояк. Катерина Сояк

Обмеження на час адаптивного карантину, МОЗ

Обмеження на час адаптивного карантину, МОЗ

Нагадаємо, українців, які порушують обмеження "червоної" карантинної зони, строго каратимуть: 170 тисяч грн штрафу і закриття. В Україні порушники обмежень "червоної" карантинної зони, можуть отримати солідний штраф за недотримання правил

Як повідомляв портал "Знай.ua", МОЗ розширило список професій для обов'язкової вакцинації: кому доведеться щепитися від covid. Міністерство охорони здоров'я України вирішило розширити список професій, працівники яких підлягатимуть обов'язковій вакцинації від коронавірусу

Також "Знай.ua" писав, обурений батько показав "голодний" обід для школярів - окраєць хліба і прозорий супчик: "Їм не соромно". Батько учня поскаржився на "ситні" обіди, які отримують діти у шкільних їдальнях.