Нещодавно місцева влада оголосила тендер на реконструкцію Клеменівського мосту, який вже багато років знаходиться в аварійному стані. Вартість оголошеного тендеру на проведення реконструкції складає більше 205 000 грн за один квадратний метр переправи. Подробиці дізнавалися журналісти програми «Джедаі» на телеканалі 2+2.

Сюжет можна переглянути за посиланням.

Фото: Прес-служба каналу 2+2

Нині Клеменівський міст, який багато років потребує капітального ремонту, закритий для руху транспорту. Люди, які мешкають біля нього і постійно ним користуються намагалися ремонтувати переправу своїми силами: дошками і цвяхами, а зараз навіть бояться по ньому ходити. Неодноразово місцеві жителі звертались до чиновників з проханням відремонтувати його. Проте рішення про ремонт переправи прийняли тільки нещодавно.

Відтак, планується будівництво нового залізобетонного мосту, довжина якого залишається незмінною - 13 метрів, проте збільшується ширина до 6 метрів. Від початку оголошена вартість тендеру на цей ремонт, склала півтора мільйона гривень. Проте згодом було оголошено новий тендер, де вартість робіт складає 16 000 000 грн.

Популярні новини зараз

"Злизали" у СРСР: експерт розповів, як американці "вкрали" ідею Запорожця для BMW і Lloyd Arabella

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Фото: Прес-служба каналу 2+2

Для прикладу вартість ремонту одного квадратного метру Клеменівського мосту коштує більше 205 тис. грн, в той час, як вартість одного квадратного метру переправи з хвилеподібними опорами, яку будують над Дніпром у Києві складає 150 тис. грн.

Знай.ua нагадує Стежать за Європою та Африкою: у Карпатах діє надсекретний військовий об'єкт часів СРСР

Як раніше повідомляв Знай.ua За Кличка вартість будівництва Подільського мосту зросла вдвічі – ЗМІ

Також Знай.ua писав: Українських водіїв зважать просто на дорозі - кому доведеться платити за зайвий вантаж