Журналісти програми «Джедаі» на телеканалі 2+2 знайшли кілька легендарних машин просто неба, які інженери сконструювали ще у минулому столітті.
Сюжет можна переглянути за посиланням.
У Києві посеред лісу журналісти програми «Джедаі» знайшли раритетну «Волгу 24», якій 40 років. Це перший седан, який випустили з унікальним нахилом лобового скла для кращої аеродинаміки. Крім того, у «Волзі 24» інженери вперше використали два шари ущільнювача для потужнішої звукоізоляції та встановили штатні протитуманні фари.
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Також журналістам вдалося відшукати «Волгу ГАЗ 21». Ця модель старша за попередню. Цій раритетній машині понад 50 років. Саме такий автомобіль отримав Юрій Гагарін, коли повернувся із космосу.
На вулиці стоїть «Москвич 402» — справді музейний експонат. В 1950 роках його дизайн скопіювали з «Fiat». Нині ця машина у гарному стані, їй необхідна лише невелика реставрація. На «Москвичі» досі стоять унікальні ковпаки, за які колекціонери готові віддати чималі гроші, оригінальна гума та гарнітура.