На сторінці в соціальній мережі Instagram глави держави Володимира Зеленського з’явився новий допис, присвячений визволенню України від фашистських загарбників.
Він нагадав, що від тією буремної пори минуло вже 77 років.
«77 років тому нацистських окупантів було вигнано з української землі. Вічна пам'ять усім, хто віддав за неї життя! Вічна слава всім її захисникам!», - йдеться на офіційній сторінці очільника держави.
Президент також вшанував пам'ять загиблих у Другій світовій війні, поклавши квіти до вічного вогню у Києві.
Депутати пропонують зрівняти всіх пенсіонерів, - Катерина Котенкова про нові ініціативи влади
Бачать лише одну сторону: ТЦК скаржаться на агресію цивільних
Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Нагадаємо, щорічно 28 жовтня в Україні відзначається день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території нашої держави.
Відзначати цей день як святкову дату почали в 2009 році з ініціативи Президента України Віктора Ющенка. З нагоди святкової дати вітають ветеранів Другої світової, влаштовують концерти та виствки військової техніки.