Українка вирішила поласувати солодощами й придбала у супермаркеті "Сільпо" у Києві цукерки виробництва "Світоч" "Зоряне сяйво". Проте на заваді став черв'як, який висунувся просто зі смаколика.
Як зазначається, зіпсований продукт киянка придбала в магазині на вул. Берковецька, 6Д. Відповідне відео і фотографії опублікував телеграм-канал "Чорний список".
"Киянка купила цукерки КФ #Світоч в #Сільпо на вул. Берковецька, 6Д, але вони виявилися з хробаками. #Києва", - йдеться у повідомленні.
ПФУ дав 10 днів: українці можуть залишитись без пенсії
Залишити у спадок, подарувати або купити: як можна передати дитині квартиру чи будинок
В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+
Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
У коментарях українці відзначили, що така ситуація не дивина для цього супермаркету. Та й і самі цукерки, на думку коментаторів, не варті уваги покупців.
Одним словом - "Сільпо", "Навіщо виставляти всяку ф*гню? Чек є, вперед і з піснею в магазин вимагати повернення грошей", "Ці цукерки з крихт від усього що попало, н*фіг їх взагалі купувати", "Знайшли, що купувати 😁", - відреагували у коментарях.
Нагадаємо, в Україні подорожчав "борщовий набір": скільки тепер доведеться віддати за буряк, моркву та капусту. Відповідні дані надає Державна служба статистики на своєму офіційному сайті
Як повідомляв портал "Знай.ua", Віталій Кличко молиться "за здоров'я" моста Патона. Мер Києва Віталій Кличко прозвітував про ситуацію з ремонтом аварійного моста Патона у Києві
Також "Знай.ua" писав, нардепам робитимуть безкоштовні ПЛР-тести на Covid-19 при вході у Раду, а з українців здеруть мінімум 650 грн. Народні депутати зможуть безплатно робити ПЛР-тести на COVID-19 у Верховній Раді України