Мешканець Хмельницької області серйозно образився на співробітників ТЕС, які не пустили його на екскурсію після того, як він прочекав 3 години.
У результаті чоловік замерз і вирішив помститися, повідомивши в поліцію про мінування. За словами правоохоронців, це не перший прецедент у його біографії, повідомляється на сайті Національної поліції Івано-Франківської області.
Як виявилося, у 2015 році його вже судили за неправдиве повідомлення про мінування. Тепер чоловіку загрожує від 2 до 6 років в'язниці.
"7 листопада чоловік на офіційній сторінці ТЕС Івано-Франківської області залишив повідомлення про мінування об’єкту критичної інфраструктури. На місце події прибули спеціалісти вибухотехніки, які обстежили приміщення та прилеглу до нього територію.", - йдеться у повідомленні.
Вік не перешкода: кого з пенсіонерів заберуть до армії
Пекло наближається: накриє хвиля спеки до +48, а ночі не принесуть полегшення
Пенсія зросте на 1000 грн: як оформити доплату в ПФУ
Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн
Як зазначили правоохоронці, в ході обстеження жодного вибухового та небезпечного для життя пристрою виявлено не було.
Нагадаємо, Олена Зеленська заявила, що поверне дітей у шкільні їдальні: "Кондитерка, сосиски й інші субпродукти". Перша леді Олена Зеленська заявила, що потрібно повертати дітей у шкільні їдальні. Адже завдяки правильному сніданку та обіду, учні краще вчитимуться
Як повідомляв портал "Знай.ua", Віталій Кличко молиться "за здоров'я" моста Патона. Мер Києва Віталій Кличко прозвітував про ситуацію з ремонтом аварійного моста Патона у Києві
Також "Знай.ua" писав, нардепам робитимуть безкоштовні ПЛР-тести на Covid-19 при вході у Раду, а з українців здеруть мінімум 650 грн. Народні депутати зможуть безплатно робити ПЛР-тести на COVID-19 у Верховній Раді України