Президент України Володимир Зеленський з пивом зник з Instagram. Неофіційні фотографії глави держави було видалено їх авторкою.
Фотографії Володимира Зеленського з бокалом пива у руках було зроблено 16 листопада в одному з київських пабів. Саме туди глава держави прийшов, щоб вболівати за українську збірну з футболу.
16 листопада відбувся вирішальний футбольний матч відбору на Чемпіонат світу 2022 року між збірними України та Боснії і Герцеговини, у результаті якого наша команда отримала перемогу.
Дівчина, яка дивилася поєдинок між збірними у тому ж пабі не могла стриматися, щоб не зробити кілька фотографій з президентом. Згодом вони з'явилися у соціальній мережі Інстаграм. І ось сьогодні їх було видалено.
Ощадбанк блокує соціальні рахунки: названо причини
ТЦК забирають відстрочки: кому загрожує мобілізація
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень щомісяця
Польща змінила правила в'їзду для українців
Фотографії буди досить безобідними, тому залишається дише гадати, чому вони зникли. Єдине, що могло когось збентежити, це те що президента України зняли з бокалом пива. Та звісно ж, це не порушує жодні закони.
Нагадаємо, у Києві ціни на проїзд у транспорті підскочать до 20 грн: у Кличка розкрили деталі. Киянам розповіли, скільки доведеться платити й хто зможе зекономити. Про це йдеться у публікації Київської міської державної адміністрації
Як повідомляв портал "Знай.ua", як оформити Картку киянина для економного проїзду у транспорті: 12 гривень замість 20. Підвищення тарифів у столиці заплановано з 1 січня - за разову поїздку пасажири платитимуть 20 гривень
Також "Знай.ua" писав, Олена Зеленська заговорила про жорстокість вдома і виснажливу жіночу роботу: "Скаржитися соромно". Перша леді Олена Зеленська звернула увагу на виснажливі будні і заговорила про домашню жорстокість