Велика черепашка на ім'я... ні, не Наташка, а справжній Джонатан, який продовжує жити на острові Святої Єлени, готується до свого 190-го дня народження. Тварина отримала сертифікат про те, що він є найстарішою черепахою в світі.

Про це стало відомо завдяки новому рекорду, записаному в Книзі рекордів Гіннесса.

Черепаха Джонатан, скріншот: YouTube

Влада острова розповіла, що довгожитель добре переносить зиму. Він не помічає їжу, яку кладуть просто перед його носом. У черепахи вже зник зір і нюх.

Черепаха Джонатан, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз

Українські війська перейшли в контрнаступ: де точаться бої

Головне за ніч, 28 травня: вагітність Мішиної, 50-річні танки росії, нова кицька Тополі, "халява" від Київстар і повернення Херсона

Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі

Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду

Показати ще

Його годують з рук зоологи раз на тиждень, щоб підтримати в його організмі необхідну кількість потрібних речовин. У Джонатана хороший слух, він дізнається свого ветеринара Джо Холлінза, який піклується про нього.

Джонатан вже має статус найстарішої сухопутної тварини на Землі, він був присвоєний йому у віці 187 років. Імовірно, він народився в 1832 році. Експерти називають саме цю дату, так як коли він прибув на Острів Святої Єлени з Сейшельських островів в 1882 році, він був повністю зрілим.

Черепаха Джонатан, скріншот: YouTube

А це означає, що тоді йому було не менше 50 років. Це підтверджують і історичні фотографії. Не виключено, що він може бути ще старше.

Рекордсмен застав 31 губернатора. Він живе на ділянці ще з трьома гігантськими черепахами-Девідом, Еммою і Фредом. Незважаючи на поважний вік, він нерідко злягається зі своїми родичками.

Раніше повідомляли, дві голови, але одна точка виходу: вчені впали в ступор побачивши черепашку з "бонусом".

Як повідомляв Знай.uа, дайвери зіткнулися з гігантським морським хробаком - майже як в "Дюні".

Знай.uа писав, велетенська черепаха з'їла пташеня на Сейшелах: раніше вважали вегетаріанкою.