Українські супермаркети завжди були хранителями неприємностей для простих громадян.

По-перше, за останній рік дуже підскочила ціна на деякі категорії продуктів-ніколи не встигає помітити, коли подорожчав цукор, яйця, соняшникова олія та інше. По-друге, іноді працівники супермаркетів не хочуть серйозно ставитися до своєї роботи. До того ж, українцям періодично попадається неякісний товар та інше - в магазинах Varus помітили картоплю за катастрофічно величезною вартістю.

Картопля в "ДНР", скріншот: Youtube

"Дорого-багато. Картопелька в супермаркетах Varus по 99,90 грн. #Дніпро", - пишуть користувачі в Інтернеті.

Хоча в інших магазинах ціна розходиться в межах 8-20 гривень. Але, звичайно ж, не настільки дорого.

Популярні новини зараз

Заплатите комуналку і за себе, і за інших людей: українці залишаються із чужими боргами

ПриватБанк блокує карти: яка операція може залишити без доступу до коштів

Школа не відпускає: дітей змушують вчитися навіть після дзвінка та робити домашки до ночі

Українці можуть отримати дві пенсії одночасно: кому платитиме іноземна держава

Показати ще

Дорога картопля, фото: Telegram

Користувачі за звичкою розділилися на кілька таборів. Хтось із них вирішив нагадати, що існують різні види картоплі. Один українець заявив, що це може бути імпортний, фіолетовий продукт - і, за його словами, дуже смачний.

"Вона красива, дорога, але я б не сказала, що дуже смачна. Звичайна краще. Але якщо хочеться чогось цікавого, особливо для дітей - то можна побалуватися", "Для цієї картоплі ціна нормальна", "Це ж не означає, що звичайної дешевої картоплі немає. Хто хоче кошерну - нехай купує. Хто дешеву - теж в наявності є",- пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, американо з молоком і шматочок... Українка у відомій кав'ярні отримала "секретний інгредієнт", ледь не загримівши до хірурга

Як повідомляв "Знай.ua", українцю вибило в чеку смородину за 16 тисяч, яку він не купував: "Замість калачів..."

Знай.ua писав, українцям впарюють звичайні яйця під виглядом "дорогих" - платимо за упаковку: "Мутять чорти знову"