Відоме британське видання Times опублікувало матеріал про 52-річну жінку з Києва, яка готується до можливої повномасштабної війни з Росією.
Відповідна стаття з'явилася на офіційному сайті видання. У матеріалі зазначається, що мати трьох дітей купила гвинтівку Zbroyar Z-15, шолом та камуфляжний комплект. Саме так вона має намір захищатися, якщо росіяни підуть до Києва.
Британські журналісти повідомляють, що жінку звати Мар’яна Жагло і їй 52 роки. До того ж киянка має фах маркетолога.
"Як мати я не хочу, щоб мої діти успадкували проблеми України або щоб ці загрози передавалися на них. Краще, щоб я зараз цим займалася. Я ніколи в житті не полювала. Я купила цей карабін після того, як послухала, як кілька солдатів обговорюють найкращу гвинтівку. Якщо до цього дійде, то ми будемо боротися за Київ, ми будемо боротися за захист нашого міста", - зазначила вона.
Гороскоп на сьогодні 24 жовтня: порядок тельців, спілкування левів та усамітнення скорпіонів
Страшніша за "Шахед": зброя ворога дістане по містах у глибокому тилу
Електроенергія, вода та газ: на скільки зміняться тарифи на комуналку у листопаді
"Особливий вид знущання": в Україні спалахнув скандал через імена дітей
До того ж у матеріалі вказано, що жінка має намір використати свою зброю, якщо у цьому буде необхідність.