В останні дні в Україні фіксується все більше нових випадків захворювання коронавірусом. На тлі збільшення захворюваності міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко розповів, чи чекати українцям локдауну. Про це він розповів під час зустрічі з журналістами. Відео опублікували на youtube-каналі UkrLive.
Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що Всеукраїнський локдаун вводити не планується, оскільки адаптивний карантин показав свою ефективність.
"Локдаун вводити не будемо. Україна працює в адаптивному карантині, який довів свої ефективність у 2021 році коли ми проходили дві хвилі. Тоді він показав, що в першу хвилю 10 областей не заходили взагалі в червоний рівень епідеміологічної небезпеки, а восени 6 областей не увійшли, тому ми стежимо".
Ляшко зазначив, що територія України досить велика, тому поширення вірусу і навантаження на систему охорони здоров'я неоднорідна. В таких умовах адаптивний карантин прекрасно справляється.
Гороскоп на тиждень 31 березня-6 квітня для всіх знаків Зодіаку: шлях до шлюбу Овнів, витрати Раків та відмова Риб
300 гривень – теж гроші: як оформити щомісячну доплату до пенсії
Рада дала зелене світло на примусове вилучення земель та будинків у громадян
Почнеться вже у квітні: пенсіонери отримають потрійні виплати
"Всеукраїнського локдауну не буде і як озвучував прем'єр-міністр в одному зі своїх виступів на засіданні уряду, ми розраховуємо пройти в адаптивному карантині, для того, щоб мінімізувати вплив на економіку країни", - підсумував міністр.
Раніше Знай писав, в Україні Covid-19 побив антирекорд двох років, медики бояться 40 тисяч хворих на добу.
Також ми писали, у МОЗ пояснили, чи можна вакцинуватися при варикозі і кому потрібна додаткова доза.
Нагадавши, українці можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації: у МОЗ розповіли, кому це доступно.