У Мінцифри описали покроковий "рецепт" прописки без черг у "Дії". Слід виконати чотири пункти, і зареєструватися.
Нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що цифрове відомство запустило послугу зміни місця реєстрації в "Дії". На сторінці Мінцифри в Facebook показали покрокову інструкцію.
Для того, щоб долучитися до простої служби, перш за все слід завантажити додаток "Дія". За допомогою додатка можна уникнути походу до ЦНАП, військомату та багато інших установ, скориставшись цифровими послугами онлайн. Однак, наразі зупинимося на зміні місця реєстрації.
Як змінити місце реєстрації в "Дії"?
Для цього потрібно 10–15 хвилин на заповнення заяви в Дії та онлайн-підтвердження власника житла.
1. Перейдіть у розділ Послуги — Місце проживання
2. Оберіть послугу, якою хочете скористатися: реєстрація свого місця проживання або реєстрація іншої особи у вашому житлі
3. Перегляньте перелік відомостей, які знадобляться для отримання послуги, і натисніть Почати
4. Заповніть заявку згідно з інструкціями
Ваша заява буде надіслана до територіальної громади та опрацьована протягом 1 робочого дня. Якщо заяву буде опрацьовано успішно — вже за добу ваше місце проживання зміниться в е-паспорті застосунку Дія.
Нагадаємо, раніше "Дія" подарувала українцям нову надію - стартує народовладдя.
Як повідомляв портал "Знай.ua", посилка на пошті, цифровий підпис і жодних ксерокопій
Тарифи піднімуть вдвічі: ціни на воду розорять людей
Пенсіонерам накинуть до 1200 гривень: хто отримає підвищення у червні
Ваше майно тепер не ваше: експерт попередив про нову загрозу Цивільного кодексу
Пенсія збільшиться до кінця червня: доплатять трьом категоріям
Також "Знай.ua" писав, що масове ухилення від армії та жінки на військовому обліку.
