У штабі ЗСУ доповіли оперативну інформацію щодо російського вторгнення станом на 18:00 27 лютого.

Інформація з'явилася на сторінках в соцмережах Штабу, зокрема у Facebook.

У повідомленні йдеться, що Росія не думає відступати, а навпаки продовжує накопичення авіатехніки. Це відбувається на території Білорусі, зокрема на аеродромі Мачулищі зосереджено понад 50 літаків, 10 вертольотів та 2 літаки Ан-124.

Також стало відомо, що з аеродромів Барановичі та Мачулищі постійно злітають транспортні літаки в напрямку України, а білоруське командування привело у бойову готовність частину своїх підрозділів.

Популярні новини зараз

В Україні можуть заблокувати всі рахунки боржників – навіть зарплатні картки

Гороскоп на 12 березня: чому середа може стати найгіршим днем для деяких знаків Зодіаку

Проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним для всіх: де запровадять нові правила

На пенсійну карту гроші більше не прийдуть : хто залишиться без соцзабезпечення

Показати ще
Російські загарбники в Україні використовують заборонені гуманітарним правом методи ведення бою.
"Захоплюють об’єкти соціальної інфраструктури, одягають форму українських військових, поліцейських та представників ДСНС, диверсійні групи спецпризначенців використовують карети швидкої допомоги та поліцейські машини, викрадені з лікарень та станцій швидкої допомоги", - це лише невелика частка злочинів ворожої армії.
Терористи маркують навіть карети швидкої допомоги попередньо вкрадені в українських містах.

У Генічеському районі на Херсонщині розгорнули артилерійські установки МСТА-С у житловій забудові.

"У напрямку Макарів - Київ рухається колона, для прикриття на бронетехніці ворог розмістив дітей та жінок", - пишуть у Штабі ЗСУ.

Нагадаємо, раніше міць російської армії закінчується, випущено понад 320 ракет: представник Міноборони США.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали "грізних" російських загарбників – плачуть і проклинають Путіна.

Також "Знай.ua" писав, що Україна не проводить евакуацію з Бучі - це російські військові.