"Мамо і тато цієї дитини стають на захист Києва. Зайшли попрощатися. Неймовірна гордість за українців та невимовна лють до ворогів", - сказано у повідомленні Телеграм-каналу журналіста ТСН Андрія Цаплієнка.
Слід нагадати, що 24 лютого приблизно о 05:00 за київським часом Росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Після цього українці в багатьох містах почули вибухи від крилатих і балістичних ракет. Згодом Володимир Зеленський запровадив воэнний стан.
Раніше Знай писав, "найсильніша" армія світу: російські окупанти здалися в полон простим цивільним. Російські окупанти здалися в полон звичайним цивільним
Гороскоп на 13 березня: для кого четвер може стати справжнім викликом
Виплати зросли лише для обраних: кого залишили за бортом пенсійної індексації
Тисячі українців під загрозою мобілізації: строк відстрочки несподівано скоротили
Українцям можуть анулювати частину боргів за комуналку: кому і за якої умови
Також Знай повідомляв, Володимир Зеленський зруйнував російські фейки про свою втечу з Києва: "Сумна весна, але ми переможемо". Президент звернувся до нації та міжнародних партнерів