Російські спецназівці шоковані своїми втратами у війні з Україною: "Поховали за день все керівництво".
За 18 березня в Росії поховали все керівництво Володимирського спеціального загону швидкого реагування Управління Росгвардії. Одразу поховали чотирьох підполковників, і це стало першими втратами спецзагону за останні три десятки років.
У Сумах через ворожий обстріл стався витік аміаку на заводі: названо зону потенційного ураження.
Микита Добринін розкрив справжні наміри російських загарбників в Україні: "Стерти нас з лиця Землі…"
Філіп Кіркоров раптово впав під час виступу і покотився по сцені
Рф готує серію масових ударів по Україні
"Території не повернемо": українців закликали готуватися до другої війни
Стане головним полем бою: генерал назвав місто, на яке рф готує масштабний наступ
В Україні заборонили відеореєстратори: чому водії залишились без камер, коментар ВСУ. Крім того, в деяких регіонах діє заборона на походи в ліс.
Богдан Сеник, керівник Управління зі зв'язків із громадськістю ЗСУ, заявив, що в Україні забороняється використання автомобільних відеореєстраторів.
У перемозі над російськими загарбниками впевнені 93% українців – дані соцопитування.
Українці, які об'єдналися у єдину непорушну силу, у протистоянні з ворогом готові давати відсіч та йти до переможного кінця.