У Рівненській області сьогодні зіткнулися бензовоз, автобус і легковик, загинули 17 людей.
Відомо також про шість травмованих. Про це повідомляє Нацполіція на сторінці у фейсбук. ДТП сталася на автодорозі "Київ-Чоп". Рух автошляхом на цій ділянці перекрито повністю.
"Летальна автопригода за участю бензовоза, маршрутного автобуса та легковика сталася сьогодні, 3 травня, близько 19:20 на автодорозі "Київ-Чоп" неподалік села Ситне Дубенського району.
Внаслідок зіткнення транспортні засоби загорілися. За попередньою інформацією, загинули 16 осіб", йдеться у повідомленні.
Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат
Через аномальну погоду Україна залишиться без популярного фрукту
Стаж, середня зарплата та мінімалка: які сюрпризи готує пенсійна система у 2025 році
Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
Очільник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль розповів, що постраждало вже 12 осіб. 7 з них доставили в лікарні міст Дубно та 5 — у Радивилів.
На місці події працюють 7 бригад швидкої допомоги, 7 патрульних екіпажів, 7 одиниць техніки і 44 працівники ДСНС. Також працює криміналістична лабораторія ГУНП і працівники прокуратури.
За словами Віталія Коваля, патрульні організували об‘їзд транспорту зі сторони Рівного та Львова.
Оновлено:
Радник голови МВС Антон Геращенко заявив, що у сьогоднішній страшній ДТП у Рівненській області на трасі "Київ-Чоп" загинуло не 17, а 27 людей.
Нагадаємо, раніше ми писали, як у Міграційній службі повідомили, що оформити закордонний біометричний паспорт дитині .
Як повідомляв портал "Знай.ua", Дмитро Кулеба розповів, як його змінила війна в очах іноземних партнерів.
Також "Знай.ua" писав, що у день смерті путіна – безкоштовне шампанське, роздаватиме київський ресторан.