До звичайного режиму роботи повертаються камери автоматичної фіксації порушень ПДР та багато інших сервісів, що пов'язані з транспортними засобами. Зміни набувають чинності сьогодні, 16 травня.

Про це повідомив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй фейсбук-сторінці. З початком війни в Україні було вимкнено камери автоматичної фіксації порушень ПДР.

"В час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими. Система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни. Й наразі готова повернутись до роботи.", - йдеться у повідомленні. Олексій Білошицький

камерау фіксації ПДР

Крім того, у застосунку "Дія" тепер знову є водійські посвідчення та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. А з понеділка у 20 українських містах запрацює система автоматичної фіксації порушень правил. Запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.

Популярні новини зараз

Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку

"Безкоштовні продукти і 30 тисяч на місяц": пенсіонерів попередили щодо "мобілізації 60+"

Пенсіонери працюватимуть, доки ноги ведуть: в уряді задумали нововведення

Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень

Показати ще

Прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі запрацюють на автомобільних дорогах наступних міст:

  • Київ,
  • Біла Церква,
  • Вінниця,
  • Кривий Ріг,
  • Суми,
  • Житомир,
  • Хуст,
  • Мукачево,
  • Івано-Франківськ,
  • Полтава,
  • Тернопіль,
  • Хмельницький,
  • Кропивницький,
  • Одеса,
  • Кременчук,
  • Черкаси,
  • Чернівці,
  • Чернігів,
  • Луцьк,
  • Львів

Скріншот: facebook.com/Bilosh

Нагадаємо, водіям виписують штрафи через неоднозначне порушення: як не залишитися без прав і вийти сухим з води

Також ми писали, обов'язковий техогляд повертається: як часто потрібно здавати машину на те, щоб не вляпатися у величезний штраф

Нагадаємо, нове офіційне свято в Україні: Олександр Педан надихнув Володимира Зеленського