Президент України Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною у світі за версією журналу Time. Близько 3,3 мільйона читачів віддали свої голоси Зеленському і тим самим він зміг обійти відомого мільярдера Ілона Маска. Про це повідомляє видання time.

Володимир Зеленський очолив список найвпливовіших людей світу, обігнавши в цьому рейтингу відомого інженера, мільярдера, творця Tesla Ілона Маска. Зеленський набрав 5% голосів у той час як Маск - 3,5% голосів.

Володимир Зеленський, скріншот: Youtube

"Коли в лютому російські війська почали повномасштабне вторгнення в Україну, Зеленський-комік, який не мав політичного досвіду до обрання президентом України у 2019 році, вийшов на світову арену і згуртував лідерів для підтримки України", - йдеться в повідомленні видання Time.

Ілон Маск. Фото: YouTube

Популярні новини зараз

Мобілізаційний вік хочуть знизити: ТЦК готує нові списки молоді - ким зацікавляться

Будинки промерзнуть за півтора дня: хто виживе без опаленння, коли зима вдарить на повну

Опалення не більше 6 годин на день: правила, які шокували багатьох українців

Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто

Показати ще

Слідом за ними на третьому місці - прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Політичний діяч набрав 3,4% голосів. Четверте місце зайняли медичні працівники, а на п'ятому – президент США Джо Байден.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, в Україні змінилися правила призначення пенсії для прийомних батьків, які отримують виплати: у Міністерстві соціальної політики дали роз'яснення.

Також наш портал інформував, у Міністерстві соціальної політики пояснили, як і в які терміни пенсіонери та люди з інвалідністю можуть отримати соціальні послуги під час війни.

Крім того, ми повідомляли, всю сім'ю закрив у підвалі, а дочку ґвалтував разом з поплічниками - СБУ викрило окупанта, який скоїв низку злочинів.