Відомий український політолог Юрій Романенко розповів деталі виклику на допит у ДБР Данила Гетьманцева, який займає посаду голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, а також крісло секретаря у Нацраді відновлення України.

Відповідний пост з'явився у телеграм-каналі Юрія Романенка. За його словами після виклику Данила Гетманцева на допит у Державне бюро розслідувань, колеги зізналися, що ніколи раніше не бачили його таким наляканим.

"Серіал, так серіал. Данила Гетманцева викликали на допит в ДБР з приводу зрадника народного депутата, який опинився в його комітеті й втік до росіян. Депутати кажуть, що ніколи ще не бачили Гетманцева таким переляканим. Виклики отримали не лише він, а й інші депутати.", - йдеться у публікації. Юрій Романенко

Данило Гетманцев, фото: babel.ua

Та на цьому історія з Данилом Гетманцевим не закінчилася. Він у відповідь вирішив подати на політолога до суду, так би мовити, за образу честі й гідності. Як відомо, раніше українці створили петицію, щоб усунути Гетманцева із займаних ним посад.

Популярні новини зараз

Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"

Софія Ротару перервала тривале мовчання після обстрілу ТРЦ у Кременчуці: стримати сльози нереально

Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко"

Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"

Показати ще

"Гетманцев не був би сам собою, якби не запропонував організувати допит прямо у Верховній Раді. Тому що в ДБР народним депутатам на допит ходити напевно западло. А ще Гетманцев подав на мене до суду за образу честі і гідності. Вони несподівано у нього прокинулися:)", - написав він. Юрій Романенко

Публікація Юрія Романенка в Телеграмі

Нагадаємо, воїн-підприємець відповів Гетманцеву за порівняння бізнесменів з "гусаком": "Хай приїде, кого він тут общипувати зібрався?"

Також ми писали, Данило Гетманцев порівняв український бізнес з гусаками, яких общипують: "Щоб не кричав"

Нагадаємо, Данило Гетманцев хоче підвищити податок для українців: "Вже зафіксували"