Мешканка Індонезії зняла на відео, як у місцевому зоопарку орангутан вирішив приміряти сонцезахисні окуляри. Також цим поділився УНІАН.

Жінка випадково впустила свій аксесуар у вольєр, який підібрала велика руда мавпа. На відео помітно, як, вочевидь, самиця орангутана приміряє окуляри на очах у свого маляти. Спочатку вона повертала окуляри в різні сторони, потім вдягла їх, з допомогою дитини.

В останніх секундах мавпа, яка сидить вже на гілці, викидує окуляри з висоти десь поблизу скель, і на цьому відео закінчується.

Тим часом, телеведуча Марічка Падалко завела своїй доньці нове кошеня. Вона каже, що змусить свого чоловіка Єгора Соболєва виховати четверту "дитину".

Також сьогодні співачка Ольга Цибульська потрапила у кумедний конфуз, після якого їй довелося вибачатися перед кальмарами.

Популярні новини зараз

Через аномальну погоду Україна залишиться без популярного фрукту

Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку

Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає

Вагітність від 15-річного коштувала міністерці Ісландії у справах дітей посади: правда спливла через 30 років

Показати ще

А українець поскаржився на кур'єра Glovo, який привіз надкушений гамбургер, бо той нібито хотів перевірити його на свіжість.