В Україні господарі собак вже далеко не перший місяць просять переглянути правила, які стосуються домашніх улюбленців. У соціальних мережах з'явилося багато кадрів, які викликають неоднозначні емоції в українців.

Багато людей скаржаться на безвідповідальних "собачників", які виводять на вулицю своїх підопічних без намордника, в жахливому вигляді з неприємним запахом. Також люди бояться, що тварини можуть бути не щеплені і бути переносниками різних захворювань.

Про це стало відомо завдяки сюжету ранкового шоу на каналі 1+1 "Сніданок", який вже доступний в мережі YouTube.

Собаки в магазинах, скріншот: YouTube

Журналісти даної програми вже показували експеримент кореспондента Олександра Саюна, який дізнавався, до якого громадського транспорту пускають з чотирилапими. А цього разу телеглядачі дізнаються, в які заклади зараз можна зайти з тваринами.

Популярні новини зараз

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту

Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Показати ще

Собаки в магазинах, скріншот: YouTube

Собаки в магазинах, скріншот: YouTube

Журналісти провели експеримент разом з молодою власницею 6-місного добермана Аліною, яка заявила, що хоче змін у законодавстві, що дозволяють "собачникам" отримати більше прав. У сюжеті можна побачити, як знімальна група разом з дівчиною ходить по різних торгових точках: супермаркет, ресторан і кафе.

Собаки в магазинах, скріншот: YouTube

Далеко не скрізь можна увійти всередину і отримати послуги разом з такою великою собакою, також не скрізь "намордник" відіграє велику роль.

Раніше повідомляли, прихистили маленьке пташеня, немов дитину: пернатий прилетів в сім'ю і залишився назавжди, люблять всією душею.

Як повідомляв Знай.uа, кролика засадили за "грати", щоб розважати дітей: "Знущаються".

Знай.uа писав, українець знайшов свого собаку через 6 років після викрадення: впізнав господаря і заплакав від щастя.