Нещодавно Київський водоканал заявив, що їхня вода є кращою за ту, що продається в пляшках у супермаркетах.
Журналісти "BIHUS info" вирішили перевірити яка ж вода краща з під крана, з бутлів чи може з криниці, про це розповіли у новому випуску програми "Не виведись".
Для того, щоб дізнатися, яку воду безпечно пити її відносять на аналізи в лабораторію. На перевірку передали бутельовану воду найвідоміших виробників, з київського крана та з криниці під Києвом.

Перевірка води, скріншот з відео

"Вона має бути чистою, тобто не містити мікроорганізмів патогенних і вода має бути корисною, тобто містити ті мікроелементи, які необхідні організму для життєдіяльності", - розповіла Наталія Кравець, експертка якості води.

Перевірка води, скріншот з відео

Виявилося, що кишкових паличок та ще низки небезпечних бактерій у жодному зразку бутельованої води немає, однак загальна кількість бактерій вище норми майже всюди. Лише у води марки "Аляска" кількість бактерій в нормі.

Дані перевірки води, скріншот

Дані перевірки води, скріншот

Популярні новини зараз

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу

Показати ще

Дані перевірки води, скріншот

Щодо корисності бутельована вода більше нагадує дистильовану, вона підходить для кави чи чаю та приготування їді, однак пити протягом дня її не рекомендують, адже і ній не вистачає корисних мікроелементів.

Дані перевірки води, скріншот

Дані перевірки води, скріншот

Дані перевірки води, скріншот

За даними лабораторії бактерії у водопровідній воді навіть нижче норми. Корисних речовин у київській воді достатньо, Кальцій та Магній в межах норми. Однак експерти все ж не радять пити воду з крана, адже зараз у Дніпрі розмножуються ціанобактерії, які є шкідливими для організму, однак їх не може виявити жодна лабораторія.

Дані перевірки води, скріншот

У воді з криниці набраної під Києвом мінерали у нормі, але у 30 разів завищені коліформи (фекальне забруднення". Перед вживанням цю воду варто кип'ятити.

Дані перевірки води, скріншот

Нагадаємо, куди подіти гору платіжок за комуналку? Водоканал поділився інструкцією зі зберігання квитанцій. Комунальне підприємство дало кілька корисних порад для українців.

Як повідомляв портал "Знай.ua", кому з українців не світить субсидія: доведеться викласти останню копійку за комуналку. Хто не отримає субсидію в опалювальному сезоні

Також "Знай.ua" в Україні цукор подорожчав на 91,2%, а масло - на 75,6%: як змінилися в ціні інші популярні продукти. Ціни на цукор і соняшникову олію за рік злетіли майже вдвічі-Держстат