У Міністерстві охорони здоров'я розповіли про те, з якого матеріалу найкраще підбирати захисну маску. Яка найефективніша, а від якої найкраще відразу позбутися.
Новий пост з'явився на сторінці МОЗ у соціальній мережі Facebook, де регулярно сповіщають користувачів про різні новини в сферах медицини, або ж дають корисні поради, як цього разу.
Вони розповіли, з якого матеріалу найкраще підібрати захисну маску. Яка підійде саме вам, і не буде доставляти дискомфорту.
Тканинні наприклад виготовляють з текстильних матеріалів, за типом шовку, бавовни або ж поліестеру. Повітрю потрапити набагато простіше.
Маски з шовку або шовкової підкладкою відмінно підійдуть для тих краще, у яких очен чутлива шкіра. Також даний матеріал здатний поглинати швидко вологу, яка утворюється під маскою.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Маска з бавовни краще, ніж з неопрену, так як набагато менше завдає шкоди шкірі, але, гірше поглинає вологу, через щільного матеріалу, і виходить ефект парника.
При використанні багаторазової маски необхідно пам'ятати, що вона теж не вічна і ефективність її з часом зменшується, згодом її теж треба буде замінити на нову. Після кожного застосування її треба ретельно обробляти як для захисту від вірусу, так і для запобігання запаленню (шкірне сало і бруд накопичуються на масці і можуть привести до маскне). Чи не обробляють маску агресивними миючими засобами, так як їх частки можуть залишитися на масці після обробки і привести до розвитку контактного дерматиту. Тканинні маски необхідно прати і прасувати після кожного використання.
При використанні одноразових масок потрібно пам'ятати Головне правило-їх потрібно міняти раз в 4 години, щоб убезпечити себе.
Нагадаємо, раніше Китайський вірус в Україні вийшов на "червону шістку"
Також Знай.uа писав, що українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію
Як повідомляв портал Знай.uа, Кравченко розповів, які вакцини зможуть перемогти COVID-19