З початку року вартість газу в Європі зросла в 2,5 рази, і як відзначають експерти це далеко не межа. Європейські запаси блакитного палива зараз на 20% менше необхідної норми для холодного періоду.

В українському "Нафтогазі "відзначають, що російських "Газпром" продовжує обмежувати поставки ресурсу через Україну і демонструє, що готовий збільшувати поставки тільки після запуску "Північного потоку 2". Євродепутати вже закликали розслідувати роль російського газового монополіста в різкому зростанні ціни на блакитне паливо.

Скрін, відео YouTube газ

У Мінфіні відзначили, що за прогнозами експертів вартість опалення для українців порівняно з минулим сезоном зросте в середньому на 40%.

Найбільше прогнозоване підвищення очікується у Чернівцях - 70%, на Полтавщині — 35-36%. Для киян вартість теплоенергії зросте більш ніж на 30-40%. Держадміністрація Києва повідомила про ймовірне зростання опалення в 2433 грн за 1 Гкал. За діючим тарифом кияни повинні платити 1654,4 грн за кожен Гкал тепла.

Популярні новини зараз

Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

Уникнути повістки вже не вийде: ТЦК перевірятимуть українців за новими правилами

Показати ще

Опалення. Фото: скриншот Youtube

Так, вже з 1 жовтня за опалення трикімнатної квартири доведеться платити від 4000 грн, двокімнатної квартири — 3150 грн. Опалення однокімнатної квартири обійдеться в 2000 грн і вище.

Згідно з даними Державної служби статистики рівно за рік тарифи на комунальні послуги подорожчали на 29%. Вартість електроенергії зросла на 36%, тариф на газ — на 96%.

Нагадавши, доак заощадити на опаленні при величезних тарифах на комуналку: корисні лайфхаки. Фахівці дали кілька корисних порад, реалізація яких не зажадає багато грошей.

Раніше Знай писав, що українці знайшли " дірку "в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться" зайві " відсотки. Неузгодженість тарифів призводить до переплат
Також Знай в Україні цукор подорожчав на 91,2%, а масло - на 75,6%: як змінилися в ціні інші популярні продукти.