Про це заявила омбудсмен Ніно Ломджарія, яка відвідала політика в пенітенціарній установі №12 у місті Руставі, куди експрезидент був доставлений після затримання.
"Що стосується оголошення голодування, то він не згоден з винесеними щодо нього обвинувальними вироками і вважає себе політичним в'язнем. Він просить зустрічі з консулом України", - повідомила Ломджарія.
Саакашвілі також повідомив, що під час затримання поводження з ним було задовільним. Коли експрезидента заарештували, він був один і не чинив опору.
Прокуратура Грузії вже заявила, що українське громадянство Саакашвілі не перешкодить тому, що його посадять в Грузії на реальний термін. Екстрадиція Саакашвілі в Україну не розглядається.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Варто нагадати, що про затримання Міхеїла Саакашвілі повідомив прем'єр-міністр Грузії. Про це він заявив на спеціальному брифінгу увечері 1 жовтня.
"Третього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, який перебував у розшуку, затримано і переведено до пенітенціарної установи… Наші правоохоронці здійснили затримання на найвищому рівні", - заявив прем’єр.
Раніше Знай писав, Міхеїла Саакашвілі затримано в Грузії після повернення на батьківщину. Саакашвілі був затриманий в перший же день після прибуття до Грузії
Як повідомляв Знай, корупційні послуги бізнесу нав'язують українські чиновники - Саакашвілі вказав головний напрямок деолігархізації