Нагадаємо нашим читачам, що одним з ідеологів зведення укріплень на кордоні з РФ в 2014 році був тодішній прем'єр Арсеній Яценюк. Він зазначав, що їх призначення - сформувати першу лінію оборони і дати можливість регулярній армії прийти на допомогу.
Тепер же протягом 2022-2023 років діюча влада обіцяє побудувати захисні споруди на держкордоні з Росією і Білоруссю для ефективного контролю. На це зараз потрібно 17 млрд грн.
Про це заявив глава МВС України Денис Монастирський під час візиту в Луганську область, де звели ще одну ділянку огорожі.
У МВС кажуть, що там облаштували комплекс захисних інженерних споруд: протитранспортні рів і вал, контрольно-слідову смугу, рокадну дорогу, загороджувальний паркан з колючим дротом і інтелектуальну систему відеоспостереження на 15 спостережних вежах.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Міністр стверджує, що така система здатна протидіяти потенційним спробам вторгнення, диверсійного проникнення, нелегальній міграції та контрабанді.
"Ми зараз не такі, як вісім років тому. Держава докладе всіх зусиль і фінансів, щоб облаштувати нарешті ділянки кордону з Росією і Білоруссю. Наступного року має бути "велике будівництво кордонів". Це і інженерні споруди, виконані фахівцями, і в цілому новий інтелектуальний кордон, який дасть можливість прикордонникам на 100% контролювати кордони нашої країни", — цитує прес-служба МВС Монастирського.
Раніше повідомляли, пухнастий взвод ЗСУ: українські герої похвалилися своїми кошенятами на передовій.
Як повідомляв Знай.uа, українські прикордонники затримали афганського біженця, який три дні провів під фурою: хотів до Франції.
Знай.uа писав, прикордонники будують паркан з колючим дротом і риють ями перед Росією: "Залишилося запустити крокодилів".