В одному з всесвітньо відомих музеїв, в Ермітажі, що розташований у Санкт-Петербурзі трапився неординарний випадок: чоловіку, що жадав потрапити на виставку, зламав ніс охоронець закладу. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Про інцидент стало відомо завдяки супутниці постраждалого, яка повідомила про це на своїй сторінці у соцмережі. Поки пара шукала свої QR-коди про вакцинацію для того, щоб потрапити до музею, між чоловіком і співробітником Ермітажу виникла суперечка. Під час конфлікту відвідувач отримав удар в обличчя, після якого став захлинатися кров’ю. Постраждалий звернувся в лікарню, де був призначений рентген, який показав, що його ніс зламаний. На місце пригоди прибув патруль поліції.
У музеї повідомили, що за даним інцидентом проводиться службова перевірка. Також в установі відмічають: співробітник пояснює свої дії загальним станом нервозності, що пов’язаний з пандемією та новим режимом роботи закладу, а також кається і цілком визнає свою провину.
"Між відвідувачем, який намагався увійти до музею через вихід, і співробітником музею зав'язалася бійка, внаслідок якої співробітник ударив людину по обличчю. Наразі відбувається службове розслідування інциденту", - йдеться в офіційній відповіді музею.
ТЦК дали 7 днів: кого мобілізують навіть з відстрочкою чи броню
Навіть пенсія не врятує від мобілізації: ким зацікавиться ТЦК
Вже не вийде обміняти: які долари не приймуть банки та обмінники
Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону
Знай.ua нагадує: Український пенсіонер з пляшок збудував музей свого села: "Вміщує століття людських доль"
Як раніше повідомляв Знай.ua: Львів’ян змусять стрибати в музеї, щоб згадати дитинство - "Ви теж так робили"
Також Знай.ua писав: В Хмельницькому відкрили музей путінської війни, усі страхи - на фото: "Люди зможуть зрозуміти..."