Рейди активно тривають. Поліцейські з представниками телеканалів відвідують різні магазини, салони, аптеки та громадський транспорт у пошуках правопорушників, які продовжують свою роботу без сертифікатів про пройдену вакцинацію.
Відомо, що в перший день переходу Києва в "червону зону" і посиленого карантину, 1 листопада, вже склали декілька протоколів на магазини і співробітників, які продовжують роботу без наявності негативних ПЛР-тестів або сертифікатів про пройдену процедуру вакцинації від коронавірусу.
Варто нагадати, що за порушення встановлених Кабміном правил, громадянам загрожує немаленький штраф - від 17 до 34 тисяч. Раніше про це заявляв сам мер столиці Віталій Кличко.
Відзначається, що робота співробітників і знаходження українців в громадських місцях дозволяється навіть при одній зробленій дозі вакцини, наявність якої можно довести через мобільний додаток Дія, або ж в роздрукованому вигляді з відповідними печатками і підписами.
Раніше ми писали про те, що нова стаття за підроблені сертифікати ось-ось запрацює: 170 тисяч штрафу і в'язниця - в Раді озвучили "санкції" і дату
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Нагадаємо, що Віталій Кличко розповів, як штрафуватимуть українців у транспорті: "Вибачте, будь ласка"
Як повідомляв Знай.uа, в Нацполіції розповіли, як і хто підробляє українцям сертифікати: світить 5 років
Також портал Знай.uа писав, що український медик поставив політиків на місце в прямому ефірі через вакцинацію: "Нехай допоможе трупи виносити"