93-тя бригада «Холодний Яр» у своєму facebook продовжує розповідати про своїх хоробрих воїнів, які перебувають у її лавах. Сьогодні мова йде про хлопця з позивним «Койот», який одразу після закінчення навчання отримав повістку на війну.
Зараз воїн – командир бойової машини, про свій позивний каже, що отримав його у 2015 році завдяки тому, що перш ніж щось зробити – спочатку думає і трошки обхитрує.
«З 2015-го року позивний, – пояснює боєць. – Я така людина, що перш ніж щось зробити, відразу думаю і трошки обхитрюю, от хлопці і дали такий позивний!», - каже "Койот".
Перед тим, як йти захищати державу, хлопець отримав професію електрика-високовольтника, на яку його спонукала дитяча травма: коли він був маленький то схопився за дроти під напругою.
"Знаєш, як я пішов вчитися на електрика? Я був маленький, і жив у бабусі в Одесі. І щось мене понесло вилізти на кришу. Я виліз, оце на криші «гусак», що від нього пітаніє іде до будинку. Я отак узяв за провода…. Мене з криші викинуло, на город… не знаю, я два часа був в «отключкє». А тепер пішов учиться дальше, і вивчився!" – з усмішкою розповів «Койот».
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Найважчим на війні хлопець вважає - бачити легковажну молодь, яка підписує контракт у свої 18-19 років, та їде на війну "на розслабоні", як на курорт. Але грамотна комунікація з ними допомагає повернути людей у реальність.
"Спочатку ми з ними спілкуємося. Саме більше – це потрібне спілкування з людьми. Коли ти людину знаєш, її проблеми знаєш, тоді з нею легше працювати. Ти знаєш, що в цієї людини на думці уже. А так – то перший-другий обстріл, ти з ними знаходишся, і вони більш-менш починають до цього привикати", - говорить боєць
Військовий поділився, що хотів би повернутися у цивільне життя, адже в армію потрапив у 20 років, та не встиг побачити, що таке "гражданка".
Знай.ua нагадує: "За нашим бліндажем полювали": історія українця, який пішов на фронт у 18 і хоче лишитися до перемоги
Як раніше повідомляв Знай.ua: Український герой згадав, як гільза врятувала його від загибелі: "Бачу порожнечу в очах"
Також Знай.ua писав: Десантник ЗСУ поділився порадами, як швидко привести в порядок головний убір: згодиться цукор