Прийшов час дізнатися, що можуть собі дозволити деякі українці, які ходять в ресторани, щоб отримати гастрономічне задоволення. А ви знали, що в київських ресторанах подають коктейлі за 1750 грн, бутерброд за 2200 грн і навіть стейк за 5 тисяч грн? Ми теж не знали!

Журналісти одного з українських телеканалів спробували дізнатися, як і з чого готують "делікатеси" в різних закладах української столиці. Буде "цікаво", якщо дочитати до кінця.

Найдорожчі страви в київських ресторанах, скріншот: YouTube

Найдорожчі страви в столичних ресторанах - це коктейлі, морепродукти і м'ясо. Бармен Ярослав готує Елітний коктейль, у складі якого буде традиційна маргарита, пюре з маракуї, лимонний фреш, текіла, лід і сіль вікінгів.

Найдорожчі страви в київських ресторанах, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз

Перевірки ТЦК на вулиці: чи законна вимога показати телефон

Більше жодних пільг: пенсіонерів змусять платити податок на землю

Грошову допомогу дадуть не всім: що треба підтвердити

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Показати ще

Найцінніше в коктейлі - декор. Собівартість тільки одного кактуса, який після використання йде в смітник, — 500 гривень. З наповненням напій стає коштувати близько двох тисяч. За словами бармена, не буває вечора, щоб не продали жодного кактуса.

У рейтинг найдорожчих страв увійшли:

тартар з омара - 4794 грн;

стейк вагою - 5000;

коктейль в кактусі - 1750;

краб - 25000.

Власники запевняють, що "накрутка" для ресторану – мінімальна. Дорогим майже у всіх елітних ресторанах є м'ясо. Іноземне дорожче національного. Так, американське коштує 500 гривень за сто грамів, а наше елітне-200. Шеф Віталій Купрійчук, запевняє, що українці з кожним роком теж набираються досвіду і виробляють якісний продукт.

Втім, клієнтів вистачає і на найдорожчі страви. У соцмережах обговорять сендвіч за 2200 гривень. Власники ресторану пояснювати, чому бутерброд стільки коштує, відмовилися. Але журналісти дізналися, що мова йде про найдорожче м'ясо в світі під назвою вагю.

Самые дорогие блюда в киевских ресторанах, скриншот: YouTube

У шефа Тараса Шевченка яловичина вагю привезена з Австралії. Родоначальники дорогих бичків і корів – японці. Там, за словами кухаря, добірну худобу годують дорогим зерном, роблять йому масажі і напувають пивом. Після такого раціону м'ясо стає дуже м'яким.

Найдорожчі страви в київських ресторанах, скріншот: YouTube

Таких корів продають на аукціонах за сотні тисяч доларів і на кожну є паспорт з відбитком її ніздрів. Якби таку худобу вирощували в Україні, то не треба б транспортувати яловичину через океан, а стейки були б дешевше.

Раніше повідомляли, магазин так хотів спихнути м'ясо, що "зупинив" час: "Продати за всяку ціну".

Як повідомляв Знай.uа, "Вівсянка, сер!": 5 страв, якими Єлизавета II ніколи не пригостить на королівському прийомі.

Знай.uа писав, Тищенко "купує" по 50: яловичина в Україні подорожчає до 400 грн за кілограм.