Батьки школярів вирішили поцікавитися, чи повинен учитель вимагати довідку від лікаря, якщо дитина пропустила один день.
Про це Дар'я Козир написала у фейсбук-спільноті "Батьки SOS".
Так, жінка розповіла, що її дитина пропустила один день в школі. Саме тому вона написала пояснювальну записку, однак вчителі почали вимагати довідку від лікаря.
"Наскільки я знаю, до 3 днів відсутності можна принести пояснювальну записку. Цю записку мають прийняти, а не вимагати довідки від лікаря. Можливо, я помиляюся і норми змінилися", - зазначила жінка.
У коментарях батьки українських школярів почали одразу ж розповідати, як чинять у таких ситуаціях. Виявилося, що зазвичай пояснювальної записки достатньо.
"Якщо дитина день-два вдома, то я обов'язково повідомляю класного керівника і потім пишу пояснювальну записку (за сімейними обставинами, погане самопочуття)", - зазначають батьки
Популярні новини зараз
Показати ще
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
"Якщо хочете помордувати тих хто вимагає довідку - спитайте де ото таке прописано. Одразу відповім - ніде", - підказали українці.
"Пояснювальна і довідка від лікаря однакове значення мають. Навіть якщо дитина тиждень пропустила, можна записку написати", - підсумували вони.
Як зазначає юрист ГО "Батьки SOS" Роман Бондаренко довідка від лікаря не потрібна, якщо дитина не хворіла, або дитина хворіла, але до лікаря не звертались. У таких випадках пояснювальної записки від батьків достатньо.
Нагадаємо, більше жодних "невідомих" оцінок: в українських школах з'являться електронні щоденники та журнали
Також Знай писав, чи можна дітям у мороз займатися фізкультурою на вулиці – відповідь лікарів та учителів здивувала всіх
Раніше Знай повідомляв, на туалет не вистачило грошей? На Харківщині вчителі та учні замість уроків стоять у чергах - найважливішого у школі немає