Міністерство юстиції України в соціальній мережі Facebook поділилося інформацією про складання заповіту подружжя після примноження своїх матеріальних доходів.
Тому і починається пошук оптимального шляху переходу майна у спадок. Заповіт передбачає перехід частки спільної сумісної власності після смерті одного з подружжя до іншого чоловіка. І лише потім - інші особи, спільно визначені в заповіті.

Подружжя, фото: kh.vgorode.ua

Якщо подружжя склали спільне завіщення, в якому все майно повинно перейти дітям в рівних частках, це відбудеться після смерті обох батьків. Є кілька нюансів в цій процедурі. Наприклад, спільний заповіт доступно чоловікові і жінці, шлюб яких зареєстрований в органі державної реєстрації актів цивільного стану (ЗАГС).

"Крім того, спільний заповіт може стосуватися тільки майна, що належить подружжю на праві спільної сумісної власності, навіть якщо воно зареєстровано на одного з них (наприклад, будинок, придбаний у шлюбі, є спільним майном). Зазвичай подружжя володіють не тільки спільним майном, а й таким, що належить кожному з них на праві приватної власності (особисті кошти і майно, придбане до шлюбу або в порядку дарування та ін.). У такому випадку кожен з подружжя може скласти окремий заповіт і визначити долю такого майна на випадок своєї смерті", - йдеться в публікації.

Чоловік зустрів дружину з пологового будинку: Instagram wemax87

Після смерті одного з подружжя накладається заборона на відчуження, на майно-це стосується продажу, дарування та інше.

Нагадаємо, віддавати більше мінімалки щомісяця, поки не виповнилося 18: в Україні посилили відповідальність за несплату аліментів

Як повідомляв "Знай.ua", заарештували майно за борги? У Мін'юсті розповіли, як повернути його собі

Популярні новини зараз

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Показати ще

Знай.ua писав, без авто, без полювання і без паспорта: українець роками не звертав уваги на сина - за один день позбувся всього