Період вагітності Ірини проходив абсолютно стандартно, іншими словами просто звичайно: регулярні УЗД, аналізи і сприятливі прогнози медиків. Коли хлопчик Артем народився, то жоден лікар не сказав Ірі про патологію, вона все побачила сама, коли вперше самостійно змінювала підгузник дитині.

Про цю історію стало відомо завдяки новому сюжету TYT.BY, який вийшов у мережі YouTube.

Історія Ірини та Артема, скріншот: YouTube

Жінка помітила, що ліва нога набагато коротша за праву і на ній 4 пальці — хлопчик народився з аномалією ноги. З того дня життя матері кардинально змінилося. Разом з сином вони об'їздили всіляких українських лікарів, але ніхто не давав ніяких конкретних відповідей.

Історія Ірини та Артема, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз

ТЦК перевищують повноваження: чи можна знімати на камеру

Мобілізація без ТЦК: що зміниться для військовозобов'язаних

Перевірки ТЦК на вулиці: чи законна вимога показати телефон

Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично

Показати ще

Права нога продовжувала рости як у здорових дітей, чого не скажеш про ліву. Артем не міг самостійно ходити, тому довелося шукати спеціальний апарат, який підтримував би маленьку ніжку і давав можливість хлопчикові пересуватися не стрибаючи.

Історія Ірини та Артема, скріншот: YouTube

Історія Ірини та Артема, скріншот: YouTube

Відомо, що у Артема вже було 4 операції в Німеччині, про останню Ірина все ще не може розповідати без сліз. Це сповідь матері, яка готова пожертвувати всім заради своєї дитини.

Важливо, якщо ви хочете допомогти Артему: карта ПриваБанка: 4149629353934664 Волинець Ірина Миколаївна (мама). Paypal: Anna Lauer annagefner@yahoo.de. для зв'язку з Іриною: https://www.facebook.com/volinec.irina.

Раніше повідомляли, Циганський барон відповів на питання про крадіжку і неосвіченість ромів: "Це вважалося честю".

Як повідомляв Знай.uа, "Він викопав мою кішку": збожеволілий хлопець рік мучить колишню дівчину, чує вибухи під вікном.

Знай.uа писав, бот-психолог, ловець диму і знищувач вірусів - неймовірні винаходи студентів з Харкова, які підкорюють світ.