Фахівці "Координаційного центру надання безоплатної правової допомоги" детально розповіли з яких етапів складається процедура зміни цільового призначення земельної ділянки. Про те, як це зробити можна дізнатися завдяки покроковому алгоритму.

Про це стало відомо завдяки новій публікації спільноти "БПД" в мережі Facebook.

Ринок землі, фото: скріншот з відео

Зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок. Для першого етапу необхідна заява на зміну цільового призначення земельної ділянки, підписана власником.

Зміна цільового призначення земельних ділянок приватної власності здійснюється за проєктами землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Такий проєкт розробляється на замовлення власника земельної ділянки без надання дозволу сільської, селищної, міської ради на її розробку.

Популярні новини зараз

Більше не видурять гроші: як перевірити, що сайт, банківська картка чи мобільний номер є шахрайськими

Отримаєте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Показати ще

Документацію із землеустрою мають право розробляти (і відповідно договір потрібно укласти) з організацією, у складі якої працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, або з ФОПом – сертифікованим інженером-землевпорядником.

Документація розробляється в термін, встановлений договором, зазвичай становить від 1 до 2 місяців. Максимальний термін складання документації із землеустрою не повинен перевищувати 6 місяців з моменту укладення договору.

Публікація "БПД", скріншот: Facebook

Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок може передбачати зміну цільового призначення кількох земельних ділянок за умови, що власником земельної ділянки приватної власності є одна особа.

Публікація "БПД", скріншот: Facebook

Публікація "БПД", скріншот: Facebook

Публікація "БПД", скріншот: Facebook

Важливо пам'ятати, що етапів цілих три, потрібно уважно вивчити всі нюанси даної процедури.

Раніше повідомляли, ЗМІ пояснили, як на злочинних схемах у держави вкрали 300 мільйонів доларів.

Як повідомляв Знай.uа, 1500 гривень за гектар: українцям вводять податок на городи, у скільки тепер обійдуться свої помідори і картопелька.

Знай.uа писав, всі українці, які мають земельні паї, заплатять податок мінімум в 1,5 тис. грн з гектара.