В Інтернеті досі дуже популярно досить миле відео з чоловіком, який зважився на "героїчний" вчинок після походу в зоомагазин.

У якийсь момент він знайшов там кинуте яйце, але матері пташки вже не було поруч. Самку папуги викупили на наступний день, а ось небайдужа людина взяла яйце додому, щоб спробувати виростити малюка самостійно.

Папуга проковтнув діаманти, фото: ViralPress

Чоловік демонстрував весь процес на відео. Спочатку він показав в руці крихітне яйце папуги. Він приготував для нього сірникову коробку з ватою всередині, щоб йому було тепло. Потім він пройшов до автомобіля і сидів за кермом, однією рукою керуючи транспортним засобом, а в другій руці був той самий сірникову коробку з яйцем всередині.

У нього навіть знайшовся спеціальний інкубатор, в якій він і помістив врятоване яйце. Там дотримувалася певна температура, необхідна для росту організму всередині. Потім чоловік демонстрував на світлі, як плід змінюється з часом. І наостанок він залишив найяскравіші кадри - вилуплення папуги з яйця.

Популярні новини зараз

Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка"

Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія"

"Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром

Показати ще

Зростання папуги, скріншот: Instagram

Зростання папуги, скріншот: Instagram

Зростання папуги, скріншот: Instagram

Зростання папуги, скріншот: Instagram

Зовсім крихітного, рожевого і безволосого. Він годував його з ложечки і згодом малюк відкрив очі, мав маленький жовтий дзьоб. Годування тривало, дитина обростав волоссям і розправив крила.

Нагадаємо, чому не можна чіпати котиків, коли їм страшно - пухнаста "істерика" може стати останній

Як повідомляв "Знай.ua", знайдена причина довголіття домашніх котиків-на вулиці не проживуть і пару тижнів

Знай.ua писав, будинок згорів і залишилося троє маленьких дітей на руках: українку від голодної смерті врятувала звичайна сільська коза