Вчені з'ясували, як тиранозавр Рекс вибирав найапетитніші частини тіла у своїх жертв
Про те, який орган дозволяв визначитися з вибором їжі величезному, 4-метровому Тиранозавру Рексу, що володіє чималим тілом і дивовижно гострими зубами, дізналися в "Інституті дослідження динозаврів" зрозумівши, яку роль грали нервові закінчення на частинах щелепи даного динозавра, про що і пише видання "BBC".
Зокрема, нерви нижньої щелепи Тиранозавра Рекс, відрізнялися особливою складністю і більше схожі на структуру закінчень сучасних крокодилів, і птахів, що видобувають корм навпомацки, завдяки чому, цей динозавр володів надзвичайно гострими почуттями, розрізняючи в текстуру м'яса різних органів своєї здобичі, поглинаючи їх в залежності від ситуації, тобто або ретельно жуючи, або просто ковтаючи шматками.
Таким чином, Тиранозавр Рекс не жував все, що виявилося у нього в пащі, а відрізняв м'якуш від кісток, що стало відомо після комп'ютерної томографії викопної щелепи екземпляра, яка дала можливість реконструювати та проаналізувати частину щелепи тиранозавра.
Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу
Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Древні трицератопси та сучасні крокодили, включаючи птахів, мають схожі судини та нерви, такі ж як і в нижній щелепі Тиранозавра Рекс: він вибирав кращі шматочки від видобутку, також, як і люди визначають якість продуктів, зупиняючись на тих, які мають кращий смак.
До слова, до цього на "Знай" писали про те, як можна істотно скоротити витрати на оплату квитанцій за постачання електроенергією.
Також раніше ми інформували про те, що, які області нашої країни потрапили в "червону" зону епідемічної небезпеки, починаючи з 24-го січня.
А до цього наш портал повідомляли про те, яке чимале релігійне свято випало на цей понеділок, 24-е січня.