Міністерство освіти і науки відправила керівникам навчальних закладів листи щодо відправлення їх на дистанційне навчання. Про це повідомляє Урядовий портал.
Зокрема МОН порекомендувала здійснити ряд заходів у зв'язку погіршення епідеміологічної ситуації в даних регіонах.
"організувати освітній процес в закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів з використанням технологій дистанційного навчання не менше двох тижнів", - повідомляє Урядовий портал.
Щодо ВНЗ вищої або професійно вищої освіти радять запровадити дистанційне навчання в період з 27 січня по 25 лютого.
Гороскоп на сьогодні 4 липня: суперечки, великі покупки та дрібні помилки – прогноз для всіх знаків Зодіаку
Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Як відбувається процес дистанційного навчання?
Представники навчального закладу повинні визначити форми організації навчального процесу та схвалити конкретні освітні платформи та інструменти для організації освітнього процесу.
Викладач може зв'язуватися з учнем в синхронному і асинхронному режимі. Перший варіант передбачає затримку в часі. Для цього використовуються інтерактивні освітні платформи. Синхронний режимі-це класичні онлайн уроки.
Для того щоб ваша дитина вчилася добре, вкрай важливий режим дня, організація робочого місця, а також спеціальний одяг для роботи.
Нагадаємо, що з дивана легше? Українці порівняли роботу в офісі і дистанційно - всі плюси і мінуси. Як змінилося життя офісних співробітників після початку пандемії, і чому майже половина не хочуть повертатися
Також ми повідомляли, що в Україні скоротили термін дії covid-сертифікатів: що потрібно знати. В Україні змінили терміни дії СOVID-сертифікатів у додатку"Дія". Раніше вони будуть дійсними протягом року, зараз це буде на три місяці менше.
Також ми повідомляли, що в МОЗ пояснили, чи можна вакцинуватися при варикозі і кому потрібна додаткова доза. З підтримкою проекту INSCIENCE Міністерство створило якісь інформаційні картки, в яких дало відповіді на поширені запитання.