Засоби масової інформації продовжують нагнітати ситуацію з приводу можливої російської агресії поза Донбасом.

Зараз з'явився сюжет про те, де ж в Києві знаходяться укриття і бомбосховища, які повинні знаходитися в пішій доступності. Всі їхні адреси давно є в Інтернеті. Однак чи всі вони придатні для того, щоб перечекати обстріл - на це і спробували відповісти журналісти, здивувавшись, коли на місці деяких з них були знайдені магазини, аптеки і навіть стриптиз-клуб.

Бомбосховище, скріншот: Youtube

Про останній з них ми і поговоримо - стрип-клуб "Пентхаус" знаходиться в центрі столиці, на вулиці Великій Васильківській, 58, в одному з підвалів. Охоронці заявляють, що в разі будь - якої небезпеки-людей безперешкодно пустять в приміщення заради їх безпеки. А ось, щоб відвідати це місце заради отримання задоволення, в будній день потрібно витратити 400 гривень.

"Я прошу оглянути приміщення, мене знехотя пускають. У разі надзвичайної ситуації шкіряні стільці за столами люди зможуть зайняти безкоштовно", - розповідає журналіст.

Популярні новини зараз

Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка"

Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах"

"Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром

Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу"

Показати ще

Бомбосховище, скріншот: Youtube

Бомбосховище, скріншот: Youtube

"Чорти відкрили собі бізнес на державній нерухомості", "Кому здалося взагалі бомбосховище в центрі Києва", "Все було продано, попередньою владою!", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, топ "рад дилетанта" від Марії Бурмаки на випадок мобілізації та непередбачених ситуацій: що взяти з собою і де шукати допомоги

Як повідомляв "Знай.ua", сотні українок з дітьми повернулися до Києва з неспокійної Палестини: "Нарешті в безпеці"

Знай.ua писав, Ізраїль накрили десятки ракет у відповідь на ліквідацію вежі "Аль-Джаля": небо виблискує, сотні людей біжать з пляжу