Платні слідчі ізолятори принесли Україні 8,25 мільйона гривень. Про це повідомляє Фейсбук-портал Мін'юсту.
Як повідомив міністр юстиції України Денис Малюська, витрачаються кошти на ремонти, які виконують самі засуджені. Це дозволяє економити на робочої сили.
" тобто, насправді ремонт камер обходиться дуже дешево. І, відповідно, за ці 8 млн ми можемо відремонтувати такі обсяги, які за умови класичних підрядних робіт – через тендери, оплату зовнішніх будівельних компаній – зажадали б суми раз в 10 більше. Відповідно, ефект більший, ми його мультиплицируем за рахунок того, що відбувається робота своїми силами", - повідомив він.
Також міністр юстиції зазначає, що платні камери були запущена для того, щоб показати платним інвестором бізнес-модель до того, як буде прийнятий відповідний закон.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
До цього, що Мін'юсті таку практику називають експериментом, спрямованим на боротьбу з корупцією, стверджуючи, що за хабарі ув'язненим і так надавалися кращі умови.
Ціни на платні камери варіюються. Наприклад, в Івано-Франківській установі виконання покарань № 12 встановлені скромні розцінки в 290 грн за добу, 991 грн за тиждень і 1699 грн за місяць.А ось престижний столичний Київський слідчий ізолятор обійдеться аж в 2000 грн за добу, 8000 грн за тиждень і 12000 грн за місяць.
Раніше повідомляв Знай, Володимир Зеленський скасовує строкову службу-названа дата: студенти можуть спати спокійно
Також Знай писав, Володимир Зеленський "втратив" пам'ять на зустрічі з прем'єром Британії Джонсоном: "ми все одно здобудемо перемогу". Лідери країн провели спільний брифінг
Нагадаємо, дешева гречка, цукор, борошно і масло-реальність? В Україні ціни на окремі продукти регулюватиме держава