Після масштабних DDoS-атак на українські банки, у мережі почала розповсюджуватися неправдива інформація про те, що її запустив український уряд.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці "Центр протидії дезінформації".
Так, стало відомо, що фейковий Telegram-канал від імені "Національного Корпусу" почав поширювати неправдиву інформацію про те, що DDoS-атаки на сайти банків України це нібито "тестування Урядом країни обмеження об’єму грошових коштів населення для передачі їх військовим".
Дійсно, у вівторок, 15 лютого сталася DDoS-атака на сайти Міноборони, ЗСУ, а також додатки "ПриватБанку" та "Ощадбанку". Однак, жодних грошей вкладників українських банків забирати та передавати їх військовослужбовцям Збройних Сил України, не збираються, адже це не відповідає чинному законодавству.
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку
За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
"Всі банки на території України працюють в межах чинного законодавства. А законом подібний механізм "запозичення" не передбачений", - зазначили на фейсбук-сторінці "Центр протидії дезінформації".
Варто нагадати, що у вівторок, 15 лютого на українські вебресурси були здійснені кібератаки. Через DDoS-атаки не працювали вебсервіси державних банків, а також сайти Міноборони та ЗСУ. Після цього Національна поліція відкрила кримінальне провадження з цього приводу.
Раніше Знай писав, курс валют 18 лютого підірве репутацію гривні: долар і євро знову зміцніли. НБУ розмістив свіжий курс валют на п'ятницю, 18 лютого
Також Знай повідомляв, у українки з карти "ПриватБанку" безслідно зникло 27 тисяч гривень, в банку тільки попрощалися: "Панночка з єхидною посмішкою..."