В Україні починаючи з 24 лютого введено воєнний стан. У цей період батькам варто особливу увагу приділяти своїм дітям та вести з ними бесіди.
Спеціально для цього ДСНС України записали ролик з психологом про те, як говорити з дітьми про безпеку під час воєнних дій.
Перш за все потрібно пояснити дитині, що відбувається. Головне робити це спокійно і без паніки. Також дитина повинна знати, що ви дуже відповідально ставитеся до цієї ситуації, і зробите все аби захистити її та себе.
"Якщо дитина тривожиться, можна підкріплювати свої слова обіймами, але обійми - для дітей до підліткового віку, підлітки можуть сприймати обійми, як слабкість, а дорослий має демонструвати спокій та надійність. Важливо обговорювати цивільну оборону, як в закладах освіти, так і вдома", - сказано у повідомленні.
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Правила цивільної оборони:
- діти мають слухати старших, це може бути вчитель чи батьки;
- не сперечайтеся та слідуйте за тим, хто зараз відповідальний за безпеку;
- домовляйтеся з рідними про зв'язку, у разі зникнення мобільного зв'язку. Важливо обговорити де ви зустрічаєтеся, і де можете переховуватися;
Аби відволіктися від тривожних думок, можна зайнятися рутинними справами, або пограти в ігри, як настільні, так і комп'ютерні. Приділіть цей час дитині, розповідайте казки чи якісь цікаві історії.
Раніше Знай писав, Зеленський закликав оголосити загальну мобілізацію в Україні: у Раду внесено законопроєкт. Президент вніс до Верховної Ради законопроект про загальну мобілізацію
Також Знай повідомляв, військ РФ недостатньо для окупації України: Сергій Нікіфоров заявив, що ворог намагається посіяти паніку