Українцям розповіли, як боротися з російськими окупантами на цифровому фронті та що категорично заборонено у період воєнного часу.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Сухопутних військ ЗСУ.
У період воєнного часу потрібно дуже ретельно слідкувати за інформацією та довіряти лише перевіреним джерелам. Також можна дивитися інформацію на офіційних сторінках державних службовців.
Не ведіться на рекламні дописи, які поширюються нібито від псевдосторінок СБУ чи ЗСУ. Не можна поширювати інформацію про переміщення українських військ.
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Дбайте про "гігієну" своїх пристроїв та встановлюйте застосунки лише з офіційних сервісів. Захистіть свої соцмережі та встановлюйте складні паролі. Важливо підтримувати дух української армії та писати їм подяку.
Що заборонено висвітлювати у ЗМІ у воєнний час:
- найменування частин та підрозділів, а також їх розміщення
- кількість військових у підрозділах
- кількість озброєння та техніки
- умовні позначки об'єктів
Якщо ви стали очевидцем обстрілу, не знімайте відео та фото для соцмереж, а також не ведіть прямі трансляції. Також не можна поширювати інформацію про руйнування інфраструктури внаслідок ракетного удару.
Обирайте фото, де видно руйнування крупним планом, це можуть бути руїни будинку чи розбите вікно. Завдяки цьому ворог не зможе ідентифікувати точне влучання ракети.
Раніще Знай писав, "русскій мір" у всій красі: окупанти перетворили стадіон у Чернігові на справжні руїни, фото
Також Знай повідомляв, воїни ЗСУ відбили атаку російських військових, і відібрали 10 робочих танків, броньовик і ЗРК: "Швидше розправимося"