Російські окупанти, які захопили Запорізьку АЕС, проголосили її власністю "Росатому". За словами армії РФ тепер АЕС знаходиться на території Росії.

Про це виконуючий обов'язки голови "Енергоатому" Петро Котін розповів у програмі "Новини Приазов'я".

Так, стало відомо, що армія Росії, яка захопила Запорізьку АЕС, проголосили її власністю "Росатому". Це державний холдинг "Росатом", до складу якого входить кілька сотень підприємств атомної галузі країни-загарбника.

ЗАЕС, ФОТО GETTY IMAGES

За інформацією Котіна, росіяни оголосили менеджменту АЕС, що об'єкт знаходиться на території РФ, а тому повинен працювати відповідно до вказівок "Росатому".

Популярні новини зараз

За один долар – 50 гривень: до чого варто готуватися українцям

Українці отримають кошти на оздоровлення: названо необхідну умову

Пенсійні виплати українців можуть скоротитися наполовину

Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти

Показати ще

"Зараз вони там знаходяться, працює наш персонал, але працює під дулами зброї загарбників. Також там є військовий начальник, з яким виконуючий обов'язки генерального директора атомної станції повинен все погоджувати, все, включаючи технічні дії. На станції знаходиться зараз близько 50 одиниць техніки загарбників, це танки, бронетранспортери, а також близько 500 російських солдатів, які зараз знаходяться на станції, вони, безумовно, тероризують персонал станції", - зазначив він.

Як розповів Котін, зараз на Запорізькій АЕС перебувають близько 800 осіб персоналу. Це ті люди, які безпосередньо керують атомною станцією і керують енергоблоками.

Нагадавши, ЧАЕС знеструмили після захоплення окупантами - в Укренерго пояснили наскільки це небезпечно. Чорнобильська АЕС повністю виявилася знеструмлена

Раніше Знай писав, Путін готує теракт на ЧАЕС: Заява розвідки Міноборони України. Президент Росії готує чергову провокацію в Україні

Також Знай повідомляв, "Енергоатом" більше не купуватиме російське ядерне паливо: "повністю відмовляється". "Енергоатом" відмовляється від російського ядерного палива