Освітній процес хочуть запустити, де можливо та безпечно, про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Діти, які тимчасово перемістилися в інші регіони України, за згодою одного з батьків можуть долучитися до навчання в школі за місцем, де проживають, в будь-якому форматі.
Для тих, хто займатиметься дистанційно, вимушено тимчасово переїхав в інший регіон країни або за кордон, МОН спільно з компанією Google Україна запускає цифрову платформу – Всеукраїнський онлайн-розклад.
До неї отримають доступ всі бажаючі в реальному часі. Кожен урок містить відео, конспект, тестові завдання. Через те, що в деяких регіонах інтерент нестабільний або тимчасово відсутній, буде додатково запущена трансляція уроків для 5-11 класів на телебаченні. Також всі уроки будуть доступні на ТВ-платформах Megogo, 1+1 video, Київстар ТБ.
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
У багатьох регіонах все ще залишається недостатньо якісний зв'язок та доступ до інтернету. Саме тому, аби все ж таки освітній процес відбувався, спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та партнерами з понеділка на українському телебаченні буде запущено трансляцію уроків для 5-11 класів. Щоб учні могли приєднатися до навчання, МОН використовує платформу "Всеукраїнська школа онлайн". На цій платформі учні 5-11 класів можуть отримати повний доступ до навчальних матеріалів.
Крім того, уроки будуть доступні на ТВ-платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ.
Нагадаємо, що у 2022 році ЗНО для абітурієнтів не буде - що пропонує МОН натомість.
Також ми повідомляли, що росіянка, яка живе в Гостомелі різко висловилася про війну, яку розв'язала рф.