У застосунку "Дія" українці зможуть подати заявку на відшкодування пошкодженого під час війни майна.

Про це повідомили у Держспецзв'язку.

Через повномасштабне збройне вторгнення росії на територію України чимало громадян України залишилися без домівок. Після завершення війни держава допоможе їх відбудувати. Для цього у застосунку "Дія" можна залишити повідомлення про пошкоджене чи знищене майно.

Додаток "Дія", скріншот: YouTube

Як зазначили у Міністерстві цифрової трансформації це допоможе оцінити збитки, щоб після перемоги їх відшкодувати.

Популярні новини зараз

Гороскоп на травень-2024 для всіх знаків Зодіаку: звільнення Тільців, витрати Стрільців та полегшення Водоліїв

Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом

"Війна на території росії": відомий астролог назвав час, коли Україна відчує мир

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Показати ще

Володимир Зеленський. Фото: Youtube

"Сам функціонал у Дії доволі зручний, але всі необхідні деталі ще будуть роз'яснюватися нашим урядом. Держава компенсує кожен метр втраченої нерухомості", — зазначив Володимир Зеленський.

Цією послугою можуть скористатися тільки громадяни України, у яких від початку війни 24 лютого було пошкоджено приватні будинки (садибні, дачні та садові), квартири чи інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку).

Як подати заявку на пошкоджене майно в Дії:

  • Оновіть застосунок
  • У розділі Послуги оберіть Пошкоджене майно.
  • Заповніть форму, вказавши необхідну інформацію (дані про об'єкт, що було пошкоджено, фото та опис пошкоджень та контактні дані)
  • Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом.

Нагадаємо, вартість продуктового кошика в Європі: скільки українські переселенці витрачатимуть на місяць. За житло у середньому у доведеться викласти близько 400 євро

Раніше Знай писав, як отримати компенсацію за комунальні послуги - повна інструкція для тих, хто прийняв переселенців. Держава заплатить за комуналку тих, хто прийме у себе переселенців

Також Знай повідомляв, українським біженцям нарешті дозволять обмін валют за кордоном: коли і скільки гривень можна отримати. Українці в Польщі зможуть обміняти гривні на злоті